Daily Archives: 10. новембра 2013.

Света Архијерејска Литургија у Саборном храму у Требињу

Епископ ЗХиП Г. Григорије, уз саслуживање свештенства Саборног храма у Требињу, служио је Свету Архијерејску Литургију. Послије читања Светог Јеванђеља, Епископ је бесједио на Литургији сабраном народу.

Тонски запис бесједе Еп. Григорија

Еп. Григорије – Бесједа у Саборном храму у Требињу

Изложба фотографија – обраћање јереја Дражена Тупањанина и Божидара Витаса

Слава хора Св. Јелене Анжујске у Гацку

У недjељу 10. новембра, хор при Саборном храму Св. Тројице у Гацку је прославио своју крсну славу Св. Јелену (слави се 12. новембра). Након Св. Литургије и ломљења славског колача припремљено је и скромно послужење за вјерни народ у парохијском дому. Хор Св. Јелене Анжујске броји 55 дјеце разних узраста распоређених у три групе.