Daily Archives: 5. октобра 2014.

Донаторска вечера у Суботици за изградњу храма у Пребиловцима

У суботу, 4. октобра у хотелу „Патриа“ у Суботици одржана је донаторска вечера за изградњу и завршетак храма Васкрсења Христовог у Пребиловцима. Захваљујући многим људима добре воље који су се одазвали, сакупљена су значајна средства и тиме оборен рекорд у новчаним прилозима који су се до садa сакупљали на донаторским скуповима поводом изградње храма у Пребиловцима. Скупу су присуствовали многобројни угледни гости који су дали подршку акцији „Подигнимо Пребиловце“. Скупу је присуствовао и епископ Захумско – херцеговачки и Приморски Г. Григорије који је у надахнутој беседи истакао значај обнове храма али и значај обнове читавих Пребиловаца и живота уопште у доњем Понеретвљу.

Више о донаторској вечери:

www.slobodnahercegovina.com/vladika-grigorije-u-subotici-hercegovci-podignimo-prebilovce/

www.slobodnahercegovina.com/podignimo-prebilovce-hercegovci-u-subotici-donirali-5-500-evra/

фото: www.subotica.com/