Daily Archives: 21. фебруара 2015.

Општинско такмичење из вјеронауке

Основна школа „Јова Јовановић Змај“ у Требињу, у суботу 21.02.2015. године била је домаћин општинског такмичења ученика 6. разреда , из православне вјеронауке. На овом такмичењу било је 11 ученика који су показали најбоље знање на школским такмичењима у три требињске основне школе.

Најбоље разултате показале су:

1. Анђела Вучковић 95/100 Основна школа “ Вук Караџић“
2. Ирина Краљевић 86/100 Основна школа “ Свети Василије Острошки“
2. Елена Пиџула 86/100 Основна школа “ Јова Јовановић Змај“
3. Ивана Радовановић 85/100 Основна школа “ Јова Јовановић Змај“

На епархијско такмичење пласирала се Анђела Вучковић, којој желимо много успјеха.
Свим учесницима захваљујемо, нека их молитве Пресвете Богородице и Светих Отаца наших укријепе у даљем труду, да стекну још много спасоносних знања, родитељима на радост, а Цркви и отаџбини на корист.

Вјероучитељица Жанела Пажин

Списак приложника са донаторске вечере у Чикагу

Средином новембра прошле године организована је донаторска вечера у Чикагу за обнову храма Васкрсења Христовог Пребиловцима. Овом приликом захваљујемо се свима који су својим прилогом помогли обнову храма, као и свима који су учествовали у организацији вечере која је окупила преко 600 људи. У прилогу ове вести доносимо и списак свих приложника са донаторске вечере.

Списак(пдф)