Daily Archives: 12. јануара 2016.

Божићни концерт у Коњицу

У Недјељу 10.01.2016.г. у Коњицу је по шести пут , у организацији Српско-Православне Црквене Општине Коњичке, одржан сад већ традиционални, свечани Божићни концерт. Након пригодне бесједе архимандрита Данила , игумана Манастира Житомислић , наступили су Етно Група „Ива“ из Добоја . На завршетку концерта, којем су присуствовали представници Цркава и вјерских заједница, представници свих нивоа власти, као и неколико стотина грађана Коњица и бројни гости из Мостара , Сарајева, Источног Сарајева, Јабланице, Прозора , Купреса и других градова, присутнима се захвалио парох коњички јереј Милан Бужанин. По завршетку концерта, у Градској кафани Народног Универзитета у Коњицу, уприличен је свечани Божићни пријем. Одржавање Божићног концерта и пријема помогли су:

-Федерално министарство избјеглица;
-Привредно друштво „Игман“ из Коњица