Daily Archives: 2. априла 2017.

Посјета Острогу дјеце из центра „Сунце нам је заједничко“

Благословом Епископа Захумско-херцеговачког и Приморског Господина Григорија, у организацији наше епархије дјеца из Удружења родитеља, дјеце и омладине са посебним потребама „Сунце нам је заједничко“ из Требиња, 27. 3. 2017. године су уживала у једнодневном излету и поклоњењу Светињама у манастиру Острог и манастиру Светог Луке у Жупи Никшићкој.

Атмосфера у пуном аутобусу је била предивна као и током цијелог дана.

Манастири Острог и Жупа Никшићка су са љубављу прихватили излетнике угостивши их топло и од срца. На челу са директором Весном Миљановић, родитељи и дјеца су пожељела да оваквих путовања буде више. Вративши се у поподневним часовима у Требиње радосно су се упутила својим домовима, са вјером у поновно дружење у организацији Епархије Захумско-херцеговачке и Приморске.

о. Александар Шмања