Daily Archives: 23. априла 2017.

Посјета средњошколаца и основаца удружењу “ Сунце нам је заједничко „

На Источни петак група наших средњошколаца и основаца који мисионарски дјелују при Храму Св. Великомученика Георгија, у пратњи свог парохијског свештеника и вјероучитељице, посјетили су удружење родитеља и дјеце са посебним потребама “ Сунце нам је заједничко „. Средњошколци и основци су донијели на дар колаче које су направиле домаћице из наше парохије.

Дружење је почело турнирниром у  друштвеним  играма, у којем су домаћини били убједљиво бољи, и заслужно побиједили резултатом 2:1. Након турнира,домаћини су нам показали  своје радионице различитих рукотворина. Приликом обиласка пластеника у којима узгајају расаде украсног биља,поклонили су нам  цвијеће за парохијски храм.

На крају дружења које је протекло у добром расположењу и ведрој атмосфери, узајамно  смо пожељели да се поново дружимо.

Вјероучитељица Мирјана Зиројевић