Daily Archives: 18. децембра 2017.

Свети отац Николај-дјечија радост

У складу са дугогодишњом васпитном праксом Основне школе ,,Вук Караџић“ из Требиња , и ова генерација њених првака је јутрос у Саборном храму Преображења Господњег приредила приредбу посвећену Св. Николи. Тематским рециталом, који су брижљиво припремали са својим учитељицама, најмлађи ђаци су обрадовали своје родитеље и остале присутне. Старјешина храма, о. Младен Жуловић, их је благословио и даровао никољданским слаткишима.

Епископ Григорије посјетио црквени вртић

Данас је дјеци у црквеном вртићу „Света Евгенија-царица Милица“ у Требињу уприличена велика радост. Уз дружење, пјесму и игру са дјецом Његово преосвештенство Епископ ЗХиП Г. Григорије подијелио је дјеци пакетиће поводом предстојећих празника . Уз пакетиће дјеца су добила и последњу књигу Владике Григорија „Преко прага“.