Позив на свеноћно бденије у храму Христа Спаситеља у Аркадији

Навечерје Празника Ваведења Пресвете Богородице
3. децембар 2014, 21.00 ч.

Драга браћо и сестре,
У Храму Христа Спаситеља у Аркадији, у среду 3. децембра 2014. године, уочи празновања Ваведења Мајке Божије служиће се свеноћно бденије (Празнично бденије и Света Литургија) са почетком у 21.00 ч.
Молитвеном сабрању ће присуствовати Епископ Захумско-херцеговачки г. Григорије, Епископ Западноамерички г. Максим, Игуман Манастира Тврдоша јеромонах Сава и свештенство намесништва Лосанђелеског.
Овим чином наша Епархија обнавља праксу да се уочи сваког великог Празника служи свеноћно бденије уз учешће свештенства, монаштва и верникâ из свих оближњих парохија и манастира. Наше традиционно појање учиниће ово молитвено сабрање још узвишенијим.
Позивамо вас да својим присуством на овом свеноћном бденију симболички учествујете у бденију наше Свештене Српске Царске Лавре Манастира Хиландара где монаштво тога дана прославља своју Крсну Славу.