Сахрањен Протојереј-ставрофор Драго Цвијановић

У недељу 18. октобра 2015. године у Саборном храму Светог Саве у Билећи, поводом упокојења протојереја-ставрофора Драга Цвијановића, заупокојену Литургију је служио епископ Захумско-херцеговачки и приморски Григорије уз саслужење епархијских свештеника. Након службе, током читавог дана, стотине вјерника, пријатеља и познаника прошле су кроз Сабирни храм, са жељом да се опросте са протом Драгом. У 16 часова, у Саборном храму Светог Саве у Билећи опијело су служили владика Григорије и владика Атанасије са свештеницима. По завршетку опијела, вјернима се бесједом обратио владика Григорије, а након тога је тијело блаженопочившег проте похрањено у градско гробље у Билећи. Присутнима се краћом бесједом обратио и протојереј-ставрофор Славко Зорица, послије чега је за све постављена трпеза љубави у градској сали поред гробља.

Бесједа Еп. Григорија