Епископ Атанасије посјетио храм Св. Василија Острошког у касарни „Билећки борци“ у Билећи

У суботу, 26. 12. 2016. године Епископ Бихаћко-петровачки г. Атанасије (Ракита) који пастирски брине над службом војних свештеника, посјетио је храм Светог Василија Острошког који се налази у касарни „Билећки борци“ у Билећи.

Обрадовавши нас својом посјетом Владика се упознао са приликама и радом војног свештеника Александара Шмање, Епископ је обишао храм и сазнао да је сарадња са војском одлична, као и да на редовним литургијским богослужењима сваког четвртка и већих празника војска узима активно учешће. Радујући се прелијепом храму и добрим вјестима благословио је Владика даљи пастирски рад и упутио се ка својим слиједећим архипастирским обавезама.