Бадње вече у Требињу

Свечаним вечерњим богослужењем у Саборном храму у Требињу у 18 часова почела је прослава Божића – Празника Рођења Господа нашег Исуса Христа. По завршетку вечерњег богослужења литија је кренула до Трга слободе у центру града. Уз тредиционално паљење бадњака на тргу, окупљеном народу обратили су се старјешина Саборног храма Светог Преображења Господњег у Требињу протојереј-ставрофор Младен Жуловић, и у име градске управе замјеник градоначелника господин Недељко Ћебеџија. У културно-умјетничком програму наступила је Етно група „Нагоркиње“. Исто тако, најављена су богослужења у Саборном храму у Требињу, и то Света Архијерејска Литургија у поноћ, када ће служити Његово Преосвештенство Епископ Захумско-херцеговачки и Приморски Г. Григорије, и Света Литургија у 6 часова, којој ће претходити јутарње богослужење.

ЦО Требиње