Требињски храм Свих Светих у изградњи прославио славу

У недељу 26.јуна на дан Сабора Свих Светих у требињском насељу Засад-обалина Литургијским Сабрањем је прослављена слава храма у изградњи. Ове године је Свету Литургију служио и народ поучио старешина Саборног храма о.Младен Жуловић, уз саслужење о.Мирослава Ратковића и надлежног пароха Николе Јанковића. Посебну радост су чинила деца која су после Свете Литургије испод старог бадема имала своје послужење и дружење, а добри домаћини су припремили и богату трпезу љубави за све присутне. Изградња овог храма започета 2004. се трудом вредних парохијана сваке године приближава свом грађевинском завршетку, а кроз ова славска и литургијска сабрања добија своју пуноћу и смисао као жива парохијска заједница.