Слава манастира Светог Ђорђа на Зубцима

Зубчани су 6. маја 2012. године, у манастиру Светог Ђорђа на Зубцима, свечано прославили храмовну славу Светог Великомученика Георгија. Овај велики светитељ и мученик Христов окупио је вјернике да заједно прославе његов спомен. Светом Литургијом, која је почела у 5 часова ујутро, началствовао је Епископ ЗХиП Г. Григорије, уз саслужење настојатеља манастира Исаије (Павловића), свештеника Горана Спаића и Александра Гајића, те ђакона Влада и Марка и ипођакона Мила. Послије литије око храма, славље је настављено трпезом љубави у манастирском дому гдје је преломљен и славски колач.