Празничне свечаности у Гомиљанима и Дражин Долу

Недјеља Светих Праотаца прослављена је, 24. децембра, у храму Светога великомученика Георгија у селу Гомиљани, служењем Свете Литургије након које су малишани пригодним програмом свим мајкама честитали празник Материце.

У петак, 22. децембра, подручну школу на Дражин Долу посјетио је протојереј-ставрофор Борис Бандука. И ове године Компанија „Swisslion“, а посредством братства манастира Тврдош, даривала је пакетиће дјеци. На ово уздарје љубави, дјеца су одговорила срдачним осмјесима, али и пригодним програмом који су припремили са својојом вјероучитељком Наташом Ђурић и учитељком Мирјаном Албијанић.

У наредним данима љубављу и пажњом братства Саборног храма биће уручени пакетићи школској дјеци на Ивањици, општина Равно.