Света Литургија у селу Џепи код Коњица

У Недjељу 22. јула 2012.г. у селу Џепи код Коњица, у Цркви Св.Архангела Гаврила служена је Света Литургија и прослављена храмовна слава. Иако календарски Св. Арханђел Гаврило пада четири дана касније, дакле 26.јула, Слава је прослављена 24. јула, у недељу, како би парохијани могли да у што већем броју узму учешћа у прослави, што се показало сврсисходним, јер не само Црква, већ и плато око цркве били мали да приме све који су дошли да служе Богу овај дан. Свету Литургију служио је парох коњички јереј Милан Бужанин. Светој Литургији присуствовало је око триста људи пријератних становника овог и околних села. У овом селу Света Литургија служи се сваке године у другу недељу по Празнику Светих Апостола Петра и Павла . У Џепима су до протеклог рата Срби били већинско становништво , а сад тамо живи једна породица са три старија члана. Послије Свете Литургије домаћин, господин Чедо Магазин ктитор и обновитељ ове цркве и приложник новог иконостаса, је за све присутне припремио трпезу љубави у обновљеној парохијској сали у овом селу . Парохиjску салу обновио је г.Чедо Магазин.