Новоизабрани градоначелник Требиња г. Славко Вучуревић посјетио ЦО Мостар

У суботу, 13. октобра 2012. године, у јутарњим часовима, градилиште Саборног Храма у Мостару, посјетио је и новоизабрани градоначелник Требиња, господин Славко Вучуревић. Дочекао га је и поздравио, Старјешина Саборне цркве, о. Радивоје Круљ, искористивши ову прилику да г. Вучуревићу покаже Храм у изградњи, и упозна га са обављеним радовима; предочи му планове везане за завршетак радова на Храму, као и планове за обнову старе зграде школе која се налази у непосредној близини Храма, а која је, такође, у фази реконструкције.

Након обиласка градилишта, г. Вучуревића је, у порти Старе Цркве, примио Његово Преосвештенство Епископ Захумско-херцеговачки и Приморски Господин Григорије, пожеливши му добродошлицу у град Мостар и Саборни Храм, свето мјесто православног народа у Мостару. Након тога су, новоизабрани градоначелник Требиња г. Вучуревић и Епископ Григорије, имали конструктиван разговор, разматрајући неке теме од виталног значаја за живот српског народа у Херцеговини, као и о модалитетима привредне и културне сарадње субјеката из оба ентитета.