Прослављена храмовна слава Ваведење Пресвете Богородице у Манастиру Завала

У уторак 4. децембра, у Манастиру Завала је прослављена Храмовна слава – Ваведење Пресвете Богородице. Светом Архијерејском Литургијом (у којој су узели учешћа многобројни вјерници Поповог поља, Требиња и читаве наше Епархије), началствовао је Епископ ЗХиП Г. Григорије, уз саслуживање игумана манастира Завала Василија и свештеника Епархије ЗХиП. У току Свете Литургије Епископ Григорије је рукоположио у чин презвитера Милана Стањевића, те у чин ђакона Бранислава Рајковића. Након Литургије и резања славског колача у порти манастира, за све присутне постављена је трпеза љубави.

Бесједа Епископа Григорија