Ђурђевдан у Манастиру Тврдош

Свети Великомученик Георгије, велики светитељ и мученик Христов окупио је вјернике у манастиру Тврдош, да заједно прославе његов спомен. Светом Литургијом началствовао је умировљени Епископ ЗХиП Атанасије (Јевтић), уз саслужење јеромонаха Димитрија и јерођакона Прфирија (којем је овај Празник и Крсна Слава). Литургији су присуствовали вјерници и свечари овог Празника. Бесједом се вјерном народу обратио Владика Атанасије. Послије ломљења славског колача , славље је настављено трпезом љубави у манастирској трпезарији.

Бесједа Владике Атанасија