Daily Archives: 17. новембра 2013.

Еп. Григорије – Бесједа у Аранђелову

Слава храма у Аранђелову

У недjељу 17. новембра свечано је прослављена слава храма Св. Архангела Михајила, у селу Аранђелову надомак Требиња. Свету Архијерејску Литургију служио је Његово Преосвештенство епископ ЗХиП господин Григорије, уз саслужење свештеника: Николе Јанковића ,надлежног свештеника Мирослава Ратковића и ђакона Владимира Вукановића. Светој Литургији присуствовао је велики број вјерног народа, који су узели учешћа у Св.Тајни Причешћа. Домаћини славе су били села Јазина и Ушће, као и господин Јован Спајић, који су свесрдачно дочекали госте уз славску трпезу љубави.

Бесједа Еп. Григорија