Daily Archives: 20. марта 2017.

Четврти годишњи симпосион „Теологија у јавној сфери“ – Требиње, 9-12. фебруар 2017.

Од 9-12. фебруара у Требињу, у организацији Центра за философију и теологију Требиње, одржан је четврти по реду годишњи симпосион „Теологија у јавној сфери“. Симпосион је осмишљен као својеврсни фестивал који је у себи обухватио различите садржаје: панел дискусије, предавање, представу и изложбе.

Програм симпосиона- брошура (пдф)

Видео записи – Четврти годишњи симпосион „Теологија у јавној сфери“, Требиње 9-11. фебруар 2017.

Видео Требиње – ОЦ Церовац

Почетак обнове храма Свете Великомученице Варваре у Кочелима

У трећу надељу Васкршњег поста (Крстопоклону) 19. марта 2017. године, благословен је почетак обнове храма Свете Великомученице Варваре у селу Кочела, недалеко од Требиња. Почетак радова на храму благословио је високопречасни протојереј-ставрофор Момчило Пејичић заједно са високопречасним протојерејом-ставрофором Никицом Ајдером и јерејом Милошем Ловрићем.