Daily Archives: 15. јануара 2018.

Божићни концерт у Чапљини

У недељу, 14. јануара у биоскопској сали Могорјело у Чапљини одржан је први Божићни концерт у организацији Српске православне црквене општине Чапљина. На концерту је наступила етно група Траг из Бања Луке који су сплетом српских, руских и циганских песама подарили публици спектакуларан наступ. Публици су се такође представили божићном песмом „Анђели певају“ и најмлађи чланови наше парохије. Велики број заинтересованих попунио је сва места биоскопске сале. Окупљене је игуман манастира Житомислић Данило поздравио бригодном беседом. Концерту је присуствовао и начелник општине Чапљина др Смиљан Видић, који је уз Епархију ЗХиП био главни покровитељ овог догађаја. Након концерта за госте приређена је вечера у ресторану Storia.