Daily Archives: 31. децембра 2018.

Кићење бадњака и пакетићи за најмлађе у Билећи

Прошле суботе, окупили су се око нашег храма чланови хора и билећка дјечица у пратњи родитеља, вјероучитеља и великог броја суграђана да би заједнички окитили порту храма и бадњаке. Чланови Омладинске организације „Језерине“ побринули су се за уређење дворишта саборишта те су уз лијепо дружење, новогодишње пјесме најмлађим становницима Билеће подијелили 500 пакетића.

Претпразничко дружење првачића са парохијским свештеником

У ЈУОШ „Свети Василије Острошки“ у сриједу, 26. 12. 2018. године, поводом предстојећих божићних и новогодишњих празника, уприличено је дружење најмлађих ученика са парохијским свештеником  о. Александром Илићем.
Отац Александар је са првачићима разговарао о Божићу и подијелио им слаткише које је и ове године припремила ЦО Требиње. Дјеца су као уздарје даровали дивне рецитације о Божићу и св. Николи, које су научили уз помоћ својих вриједних учитељица.

Вјероучитељица Мирјана Зиројевић