Daily Archives: 12. јануара 2015.

Божићни концерт у Коњицу

У  недјељу   11.01.2015.г. у Коњицу је по пети  пут , у организацији Српско-Православне Црквене Општине Коњичке одржан, сад већ традиционални,  свечани Божићни концерт. Након пригодне  бесједе  архимандрита Данила , Игумана Манастира Житомислић , наступили су Етно Група „Траг“ из Лакташа и Културно умјетничко друштво Славко Мандић из Бања Луке. На завршетку концерта, којем су присуствовали представници Цркава и вјерских заједница, представници свих нивоа власти, као и  неколико стотина грађана Коњица   и бројни гости   из Мостара , Сарајева, Јабланице, Прозора  и других градова, присутнима се захвалио парох коњички  јереј Милан Бужанин. По завршетку концерта у Градској кафани Народног Универзитета у Коњицу уприличен је свечани Божићни пријем. Одржавање Божићног Концерта и пријема помогли су:

-Федерално Министарство избјеглица;
-Општине Коњиц,  Јабланица и Прозор;