Daily Archives: 22. марта 2019.

Посета ђака ОШ. Владимир Павловић Чапљина храму Вазнесења Господњег

У протеклих недељу дана наш храм у Чапљини посетили су ђаци осмих разреда ОШ. Владимир Павловић у склопу обраде теме Православља, која је предвиђена годишњим планом и програмом Католичке веронауке.

У сусрет прољећу, посјета Храму Св. Великомученика Георгија у Горици

Као и претходних година градски вртић „Наша радост“ из Горице, у склопу редовних прољетних активности у договору са свештеником организује посјету храму Светог Георгија у тој мјесној заједници. Вриједне васпитачице су овај пут заједно довеле све полазнике вртића који су имали прилику да присуствују свом првом „часу вјеронауке“. Дјеца су букетима цвијећа украшавала иконе, а пјесмом и игром обрадовала све присутне. Уз пригодне поклоне, након једночасовног интерактивног дружења пошли су пуни утисака, обећавши да ће опет доћи.