Хуманитарно „Херцеговачко вече“ у Аустралији

Парох из Коњица, јереј Милан Бужанин и делегат Скупштине дијаспоре у Аустралији Слободан Бенђо били су гости Радија СБС из Аустралије. Отац Милан је уз благослов Eпископа Григорија и Епископа аустралијко-новозеландксог Иринеја дошао да посети своје некадашње парохијане са подручја Коњица, Јабланице и Прозора и да са њима разговара о будућности парохије, која тренутно броји око 100, углавном старачких домаћинстава. Повод је такође био и организовање хуманитарне акције „Херцеговачко вече“ у цркви Св. Архиђакона Стефана у Keysborough-у за обнову храма Св. Василија Великог у Коњицу.

тонски запис радио емисије: