Епархијски дани 2014. – Света Архијерејска Литургија у Саборном храму у Требињу

Централни догађај прославе Епархијских дана 2014., Света Архијерејска Литургија у Саборном храму у Требињу, служена је уз началствовање Митрополита Амфилохија, а уз саслужење Епископа Игнатија, Епископа Јоаникија, Епископа Јована (Ћулибрка), Епископа Давида и домаћина Епископа Атанасија и Григорија, те свештенства наше и других епархија. Многобројном на Светој Литургији сабраном народу, бесједио је Митрополит Амфилохије. За бројне званице и драге нам госте у новообновљеној епархијској трпезарији приређен је свечани славски ручак.

Бесједа Митрополита Амфилохија