Прво појање нових чланова школског црквеног хора и Света литургија у Храму Св.Георгија у Горици

У недјељу блудног сина, а на празник Светог Симеона Богопримца и Св. Ане нови чланови хора црквеног појања ОШ „Св. Василија Острошког“ у Горици предвођени својом вјероучитељицом Мирјаном Зиројевић први пут су самостално пјевали на Светој Литургији. Најмлађима се искрено захвалио свештеник и уз поуку вјере свима подијелио иконице Богородице Млекопитатељнице благослов Поснице Светог Саве из Кареје са Свете Горе. Након послужења послије Свете Литургије весели дјечији осмјеси, граја и пјесма употпунили су радост свима окупљенима.

Увијек нова Света Литургија, увијек привлачи нове чланове у цркву која расте и буја, цвјета и мирише, увијек и изнова млађа и љепша.

Јереј Александар Илић