Епархијско такмичење из православне вјеронауке у Берковићима

ЈУ ОШ ,,Његош” у Берковићима је данас била домаћин епархијског такмичења из православне вјеронауке за Захумско-херцеговачку и приморску епархију. Такмичило  се девет  ученика  шестог разреда из шест школа, односно општина ЗХиП епархије у Републици Српској.

Поред данашњих побједника , Павла и Викторије, на републичком такмичењу 14. маја нашу епархију ће представљати и  Гојко који је био другопласирани. Ученицима и њиховим вјероучитељима признања и похвале Републичког педагошког завода, као и поклоне које је обезбиједила Епархија захумско-херцеговачка и приморска и Секретаријат за вјере, уручили су гдин Драган Мрдић, савјетник за општу  организацију рада основних школа у Републичком педагошком заводу и гдин Љубиша Шетка, директор JУ ОШ ,,Његош”.

Захвалница и поклон су уручени и школи ,,Његош” чији се директор,  заједно својим сарадницима, побринуо да се процес цијелог  такмичења одвија без икаквих потешкоћа, у пријатној атмосфери.

Пожелимо нашим вриједним ђацима и њиховим вјероучитељима успјешан наставак такмичења!

Редни бр. Име и презиме ученика

Назив школе и мјесто Вјероучитељ Број бодова
1. Павле Савић ЈУ ОШ ,, Вук Караџић” Требиње Бранка Јанковић 88