У новообновљеном Епархијском дому наставља се отварање нових културних секција за младе

У циљу развијања културних активности младих у нашој црквеној заједници по благослову свештеника Александра Илића, управника епархијске библиотеке „Преподобни Јустин Нови Ћелијски“, Фото кино клуб Требиње у просторијама Епархијског дома организује бесплатни курс фотографије за нове и старе чланове клуба.

Курс фотографије почиње у сриједу 5. марта 2014. године у 19:30
Часови ће се одржавати једном седмично и то сваке сриједе од 19:30 до 21:00 (двочас).

Концепт курса је такав да ће полазници сваке седмице у току првог часа учити основне принципе фотографије, а у наставку ће бити студиране напредне технике обраде фотографија на рачунару. На предавањима ће се користити најсавременија средства.

Пријаве за курс на е-маил: fkktrebinje@gmail.com или лично у наведеним терминима у Епархијском дому.

Овим лијепим гестом Епархија ЗХиП изнова широм отвара врата младима у нашем граду и Херцеговини и указује да ће оваквих и сличних дружења бити све више и више. Циљ Епархије је да стимулише различите таленте код младих људи и да помогне у њиховом развоју на вишеструке начине.

Славенко Вукасовић, Предсједник ФКК Требиње