Освећење обновљеног храма „Светог Архангела Михаила “ у Доловима код Билеће

У недељу 03. августа 2014. године Свету архијерејску литургију и освећење обновљеног храма Светог Архангела Михаила у Доловима код Билеће служио је епископ Захумско-херцеговачки и приморски господин Григорије уз саслужење надлежног пароха протојереја-ставрофора Драга Цвијановића, протојереја-ставрофора Радивоја Круља, пароха мостарског и јереја Данила Бора, другог пароха билећког.
Литургијском сабрању је присуствовао велики број вјерника, који су увеличали радост освећења изнова уређеног и украшеног храма. Кум славе Предраг Дангубић се потрудио заједно са свим мјештанима села да на достојанствен начин дочекају госте. Припремиљен је пригодан културан умјетнички програм који је водио Миливоје Бештић, а изнјели гуслари Ђођо Копривица, Ристо Лечић и Драган Даковић. Захвални епископу Григорију, свештеницима и свим сабраним мјештани су припремили веома богату славску трпезу.