Света Литургија у селу Подосоје надомак Билеће

Прву Недељу у Божићном посту, у Спомен Светог Григорија Чудотворца, Светог Никона Радоњешког и Светог Максима Цариградског , Недељу двадесет-пету по духовима љета Г. 2014., служена је света Литургија у селу Подосоје надомак Билеће у цркви Светог Великомученика Георгија. Светим Евхаристијским сабрањем, уз молитвено учешће вјерног народа Св. Литургију служио је Протојереј-Ставрофор Драго Цвијановић.

По завршетку Свете Литургије у Парохијском дому ЦО Билећа одржана је сједница Црквеног одбора села Подосоје. На сједници новоизабраног Црквеног одбора села Подосоје главна тема била је приједлог за изградњу црквеног дома са капелом уз гробље, и порту цркве Светог Великомученика Георгија у поменутом селу.

Уз помоћ Божију реализација замишљеног пројекта жеља је свих мјештана села Подосоје, а пројекат би могао почети са изградњом већ у току 2015- ог. љета Господњег.

богослов Обрен Цвијановић