Умировљени Епископ Атанасије (Јевтић) одржао предавање у Центру за културу у Бијељини

У склопу Божићног циклуса предавања организованог од стране Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске, 21. децембра 2014. године са почетком у 17:00 часова у Центру за културу у Бијељини предавање о Хришћанској радости одржао је Његово Преосвештенство г. Атанасије, умировљени Епископ захумско-херцеговачки.

Долазак Преосвећеног Владике г. Атанасија у Бијељину, односно Епархију зворничко-тузланску, побудио је велико интересовање благочестивих Хришћана како у Бијељини, тако и у цијелој Епархији. Скоро из свих дијелова Епархије пристигли су многобројни свештеници, монаси, монахиње и вјерници, жељни да чују ријечи охрабрења у ове божићнопосне дане и претпразништво Божића. Центар за културу у Бијељини био је препун слушалаца који су са посебном пажњом пратили излагање Преосвећеног Владике Атанасија.

Извор: Епархија Зворничко-тузланска