Прослава празника Рођења Св.Јована Крститеља у селу Дола

На празник Рођења Св.Јована Крститеља 07.јула 2015.године Господње, а у поретку редовних богослужења која се служе на парохијама широм наше богомспасаване епархије, служена је Св.Литургија и у билећком селу Дола. Вјерни народ овога краја сабрао се у свом новообновљеном храму Св.архангела Михаила да учествује у Светом богослужењу којим је началствовао надлежни парох протојереј-ставрофор Драго Цвијановић. Прота Драго је у својој бесједи нагласио значај и величину Светог Јована Крститеља и његов богоугодан живот који треба бити за примјер свим људима, а особито хришћанима који стреме Вјечном и непролазном Царству Божијем.

Након службе Божије, сви сабрани размјенили су и по коју чашицу разговора у порти храма и тако наставили ово празнично дружење.