Освећење капеле у Баћевићима

У недјељу седму по Духовима – Светих отаца, Евхаристијским сабрањем вјерних освећена је капела у мјесном гробљу у Баћевићима код Мостара, посвећена Светим Апостолима Петру и Павлу. Светом литургијом началствовао је Епископ захумско-херцеговачки и приморски Григорије, уз саслужење архимандрита Данила, игумана Манастира Житомислића, мјесног пароха Бранимира Боровчанина, ђакона Владимира Вукановића, ђакона Бранислава Рајковића и вјерног народа овог и околних крајева.

Током свечаног ручка, који је приређен у Друштвеном дому у Баћевићима, наступила је група „Кимвал“ из Фоче.

Бесједа Еп. Григорија