Св.Литургија у Длакоши

У Недељу 11-у по Духовима ове 2015.године Господње, служена је Света Литургија у билећком селу Длакоша и одржан скуп братства Милидраговић.

Надлежни парох, протојереј-ставрофор Драго Цвијановић предводио је литургијско сабрање на коме су се окупили махом братственици из породице Милидраговић, а који су стигли из разних крајева Херцеговине, као и осталих дијелова наше Републике и шире.

Током светог богослужења прота Драго је у својој бесједи нагласио значај окупљања око Свете Цркве и држања своје вјере и када је то најтеже како су то чинили наши преци, али и важности међусобног мира и праштања како нас то поучава и овонедељно Св. Јеванђеље.

Одслужен је потом и парастос свим упокојеним из братства Милидраговић, након чега се прешло за трпезу љубави у новообновљеном црквеном дому.