Предавање и Архијерејска Литургија – Андрићград, храм Св. цара Лазара – 5. и 6. децембар 2015 год.

Његово преосвештенсвто епископ ЗХиП и администратор Митрополије дабробосанске Г.Григорије, у суботу 5. децембра 2015 год. одржаће предавање на тему: „Други као извор мог живота“.
Предавање ће бити одржано у великој биоскопској сали у Андрићграду у суботу вече са почетком у 19 часова, а сутрадан у недељу са свештенством ће служити Архијерејску Литургију у храму „Светог цара Лазара и свих српских мученика“ у Андрићграду са почетком у 9 часова.
Позивамо све наше вјернике да у што већем броју присуствују и учествују, како на предавању у суботу вече – тако и у недељу на Светој Литургији – да приме Христа и сједине се са Њим у Светој тајни причешћа.
Срећан вам и Богом благословен почетак Божићног поста!

извор: ЦО Вишеград