Никољданска приредба Православног вртића “Св.Евгенија – царица Милица”

У уторак 22.12.2015.год. најмлађи чланови наше Цркве припремили су за своје родитеље, деке и баке и све њихове најмилије незаборавно вече испуњено игром, пјесмом и весељем. Никољданска приредба у петнаест тачака обухватила је наставни план ове предшколске установе и приказала креативни и интерактивни принцип рада са најмлађима који његујемо у нашем вртићу. Кроз рецитације, игре, игроказе, мале позоришне одломке, пјесмице и плесове ова генерација предшколаца се на најбољи начин припрема за живот у заједници и за школски програм који слиједи. Осмјеси малишана су употпуњени поклон-пакетићима који су подијељени на крају приредбе свим учесницима. Вртић и ове године послује у пуном капацитету полазника што показује да је ова предшколска установа препозната у нашем граду као изузетно вриједна и поштована, а захвалност дугујемо свесрдној пажњи наше епархије и труду и личном залагању наших васпитачица. Најљепша награда за овај труд су свакако осмијеси али и успјеси малишана полазника вртића “Св. Евгенија-царица Милица”.