Посјета Епархији ЗХиП

Предсједник Владе Републике Српске Г. Александар Џомбић и предсједавајући Вијећа министара БиХ Г. Вјекослав Беванда састали су се данас са Епископом Захумско-Херцеговачким и Приморским господином Григоријем и обишли комплекс око Саборне цркве. Такође гости су имали прилику да се увјере у динамику радова на Владичанском двору гдје ће бити смјештен конзулат Србије.Владика Григорије захвалио је на помоћи премијеру Републике Српске и предсједавајућем Савјета министара, истичући да му је драго што су дошли на мјесто изградње како би се и сами увјерили у ток радова.

Након обиласка градилишта Саборне цркве и Владичанског двора, Предсједник Владе Републике Српске Г. Александар Џомбић посјетио је и просторије Wine&More-a и VIP-Aviation-a.