Св. Литургија у Доњем Селу

У Недјељу 14. 8. 2016. године у Дoњем Селу код Коњица, у гробљанској капели служена је Света Литургија. Свету Литургију служио је парох коњички јереј Милан Бужанин . Овом догађају присуствовало је око стотину људи, углавном становника овог села који су расељени по свијету, али било је и наколико садашњих становника села као и неколико коњичана. Ова капела је срушена у недавно протеклом рату и уз помоћ добрих људи је обновљена. У току је изградња и парохијског дома који је озидан и спреман за покривање. У овом селу је прије протеклог рата живјело углавном православно становништво, док сада тамо живи тек неколико православних породица . Након Св.Литургије и освећења темеља домаћини из Доњег Села и г.Љубо Ћећез припремили су трпезу љубави за све присутне.