Слава храма у Аранђелову

У недељу 20. новембра 2016 године у селу Аранђелово, свечано је прослављена крсна слава храма Св. Архангела Михаила. Свету Литургију служили су свештеници: протојереј-ставрофор Никола Јанковић, протојереј Петар Крговић, јеромонах Марко (сабрат манастира Завала) и надлежни парох Мирослав Ратковић. Светој Литургији је присуствовао и градоначелник града Требиња господин Лука Петровић са својим сарадницима.

Након литије и благосиљања славског колача , вјерном народу својом пригодном бесједом обратио се свештеник Никола Јанковић, честитајући славу храма свештениима и домаћинима села Аранђелова. После Свете Литургије уприлчено је освећење новосаграђеног парохијског дома и трпеза љубави, коју су припремили вјерни домаћини села Аранђелова.