Предавање о. Радивоја Круља у Источном Сарајеву

У недјељу 25.децембра 2016.године, у сали Културног центра Источно Ново Сарајево, изузетно предавање на тему „Отац“ одржао је протојереј-ставрофор Радивоје Круљ, старјешина мостарског саборног храма. Након уводног дијела предавања оца Радивоја услиједио је пријатан разговор у којем су присутни са предавачем подијелили одређена искуства.

У временском интервалу од празника Ваведења Пресвете Богородице у храм, па све до празника Рођења Христовог, Црквена Општина которачка у Источном Сарајеву организује серију предавања-разговора на теме породичних вриједности унутар Цркве која, нарочито у периоду божићног поста, афирмише породицу као амбијент спасења.

Овогодишњи циклус предавања под мотом „У СУСРЕТ ВИТЛЕЈЕМСКОЈ ПОРОДИЦИ“ окупља велики број посјетилаца.

И овај пројекат, попут претходног циклуса организованог у току васкршњег поста 2016.г., под називом „У СУСРЕТ ИСТИНИ“, црквена општина которачка реализује под покровитељством фондације БиХ и Културног центра Источно Ново Сарајево.