Света Литургија у Доњем Селу

У Недјељу  13. 08. 2017. године у Дoњем  Селу  код Коњица, у гробљанској капели, служена је Света Литургија. Свету Литургију служио је парох  коњички  јереј Милан Бужанин .Овом  догађају присуствовало је  око стотину људи, углавном становника овог села који су расељени по свијету, али било је и неколико садашњих становника села као и неколико коњичана. Ова капела је срушена у недавно протеклом рату и уз помоћ добрих људи је обновљена. У току је изградња и парохијског дома, који је озидан и спреман за покривање. У овом селу је прије протеклог рата живјело углавном православно становништво, док сада тамо живи тек неколико православних породица .  Након Св.Литургије  домаћини из Доњег Села и  г. Љубо Ћећез  припремили  су  трпезу љубави за све присутне.