Слава храма у Придворцима код Невесиња

Храм светог Вукашина из Клепаца, у селу Придворци код Невесиња, освештан пре две године, прославио је у Недељу светих Отаца своју славу. Већина мештана овога, и суседних села, али и Невесиња, учествовали су у овој радости. Свету Литургију служио је протојереј Алекса Зубац, уз саслужење надлежног пароха јереја Михаила Андрића. Недељни дан омогућио је деци и омладини присутност у већем броју. После Литургије и свечане литије, ломљен је славски колач са господином Миливојем Радићем, који је са својом породицом био истински домаћин славе. За наредну годину улогу домаћина преузео је Сава Радић са синовима. Након наздрављања прешло се под шатру за ручак, где су се чуле струне гусала и неизбежна ганга.