Изложба полазника дјечије ликовне радионице „Цврчци“

У петак 8. јуна 2012. године, послије шест мјесеци успјешног рада у атељеу, по први пут су изашли у јавност радови полазника дјечије ликовне радионице „Цврчци“, представљајући се изложбом у дворишту црквеног вртића „Света Евгенија царица Милица“, у Требињу.

Петнаест полазника ове ликовне радионице од 4 до 12 година је изложило око 200 радова рађених у различитим техникама, на различитим форматима стварајући јединствен естетски угођај у природном амбијенту. Кроз игру и забаву, уз мало послужење и дружење са родитељима и пријатељима , могла се осјетити снага стваралаштва и слободе као највећих дарова које је Господ даровао човјеку.

Дјеца ове радионице са осталим вршњацима и умјетницима нашег града представили су се и на изложби васкршњих јаја у Епархијском дому у Требињу ове године (линк).

Радионицу организује и води Радивој Милић дипломирани академски графичар.