Пољице – Oсвештање цркве Св. Јована Крститеља

У недјељу 10. јуна 2012. године у Пољицу у Поповом пољу, освештана је обновљена црква св. Јована Крститеља из 18. вијека. Новчана средства у висини од 28 000 КМ, колико је било потребно за унутрашње и вањске радове обезбједили су мјештани уз помоћ добронамјерних људи. Свету архијерејску литургију служио је Епископ Захумско-херцеговачки и приморски господин Григорије са свештенством епархије уз присуство великог броја вјерника. Светој архијерејској литургији присуствовао је и начелник општине Требиње Доброслав Ћук са својим сарадницима. Овом приликом одата је захвалност црквеном одбору, а посебно Марку Иванишевићу, пок. Перу Љепави, Живојину Кудузу и Ристу Миљевићу. Дружење је настављено трпезом љубави, пјесмом и гуслама.
Црквени одбор овом приликом захваљује свима на несебичној помоћи.