Храмовна Слава у Полицама

Дана 7. jула 2012. године, у насељу Полице у Требињу, свечанао је прослављен празник Рођења светог Јована Крститеља. Славио је истоимени храм а Свету Архијерејску Литургију служио је Преосвећени Епископ Захумско-херцеговачки и Приморски г. Григорије уз саслужење седам свештеника и два ђакона.

У малој цркви није било ни близу довољно простора да прими све приспјеле вјернике, па је служено испред храма. Послије славске литије и резања славског колача, бесједом се присутним вјерницима обратио Епископ Григорије. Домаћини ове парохије угостили су све присутне трпезом љубави коју су припремили у пaрохијској сали поред храма.