У Саборном храму у Требињу , дечији хор „Света Анастасија Српска“ прославио је своју славу

Појући на светој Литургији коју је служило братство саборног храма са оцем Станиславом парохом у Фениксу, хор је прославио своју молитвену покровитељицу Преподобну Мати Анастасију Српску. Честитајући славу у име братства и парохијана, прота Момчило се захвалио хоровођи презвитери Бранки и члановима хора на уложеном труду и љубави за благољепије богослужења у нашем саб орном храму и пожелео да хор увек и изнова сабира дивну децу божију , која ће својим гласом и песмом из срца прослављати Бога – Оца и Сина и Светога Духа који је диван у Светима својим. После Литургије приређена је трпеза љубави у нашем парохијском дому, где је уз песму и дружење, настављена славска радост, радост због сусрета са Богом и једних са другима .