Никољдан и Дјетињци прослављени у Дражин Долу и Гомиљанима

Празник Светог Николаја Мирликијског Чудотворца и Дјетињци свечано су прослављени, у недељу 23. децембра, у храму Светог великомученика Георгија у Гомиљанима. Служена је Света Литургија на којој је присуствовао велики број вјерника који су узели учешће у причешћу Светим Тијелом и Крвљу Господа Исуса Христа. Након Литургије сабрање је настављено у порти цркве уз пригодан дјечији програм и послужење.Такође, поводом прославе ових празника, свештеник Борис Бандука посјетио је Основне школе у Иваници и Дражиндолу. И ове године Компанија „Swisslion“, а посредством братства манастира Тврдош, даривала је пакетиће дјеци. На ово уздарје љубави, дјеца су одговорила срдачним осмјесима, али и пригодним програмом који су припремили са својом вјерочитељицом Наташом Ђурић и учитељицама Мирјаном Албијанић и Надом Брњош.

вјероучитељица Наташа Ђурић