Света Литургија и молебaн за почетак нове школске године у Мостару

У петнаесту недељу по Педесетници, у Мостару је служена Света Литургија са молебaном за почетак нове школске године. Храм се поново испунио пјесмом и појањем ђака, који су у великом броју из пјевнице одговарали на Литургији, коју су служили старјешина о. Радивоје Круљ и ђакон Марко Гојачић. Отац Радивоје пожелио је ђацима, студентима и учитељима срећан почетак нове школске године, нагласивши да свака свјетовна наука има своје испуњење у божанској науци, а да вјера у Бога просвећује умне, духовне, интелектуалне и све људске способности, цијели наш живот. Након Литургије и молебaна, за сву дјецу је приређено прикладно послужење, а хуманитарно друштво „ Добротвор“ обезбиједило је за све школарце свеске и Библије за децу.