Аранђеловдан у Манастиру Тврдош

Празник Сабора Светог Архангела Михаила – Аранђеловдан молитвено је прослављен у Манастиру Тврдош, гдје је Свету Арх. Литургију служио умировљени Епископ ЗХиП Г.Атанасије, уз саслужење игумана тврдошког Саве (и сам свечар овог Празника), старјешине Саборног храма у Требињу протојереја Николе Јанковића, јеромонаха Димитрија, јереја Драгише Томића и јерођакона Порфирија. Бесједом се окупљеном вјерном народу обратио Владика Атанасије. Свечар данашњег Празника игуман Сава, у манастирској трпезарији, приредио је за све присутне трпезу љубави.

Бесједа Еп. Атанасија